Jakie bakterie do oczyszczalni?

Zawsze dołączamy do naszych biologicznych oczyszczalni bakterie na start, a ich dozowanie powinno zgadzać się z instrukcją uruchomienia. Co w przypadku kiedy użytkownik robi restart  przydomowej oczyszczalni i nie ma już bakterii, które dostał na start? Są dwa rozwiązania. Może na własną rękę zakupić takie same bakterie i dozować je według instrukcji. Może skontaktować się z firmą Eko House i poprosić o przesłanie bakterii na rozruch, o ile firma zna jego przypadek i sama poleca ponowny rozruch przydomowej oczyszczalni.

Najgorszą z możliwych opcji jest dozowanie preparatów na własną rękę, bez wcześniejszego ustalenia, jakie bakterie można zastosować. Bakterie bakteriom nie równe, pamiętajmy o tym. Nie kupujmy kota w worku. Producent biologicznej przydomowej oczyszczalni ścieków, który opracował technologię VH, wie najlepiej jakie bakterie rozwiną się szybko i sprawnie. Nie ma potrzeby eksperymentować.

Firma Eko House Technologie Ekologiczne posiada również biopreparaty dedykowane do szamb ekologicznych i oczyszczalni ekologicznych. Biopreparaty możesz kupić w sklepie internetowym Eko House. 

KLIENCI O NAS

Formularz kontaktowy

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie i pomożemy w wyborze oczyszczalni