Kup na raty

Przydomowa oczyszczalnia ścieków – kup na raty 0%

Zakupy w EKO HOUSE na e-raty Santander Consumer Banku to więcej korzyści niż myślisz. RRSO 0,00%1

Przydomowe oczyszczalnie ścieków sklep kup online

MAKSIMUM KORZYŚCI

✅ wygoda - kredyt bez wychodzenia z domu

✅ rata dopasowana do Twoich możliwości

✅ nie wymagamy wpłaty własnej

✅ kredyt nawet na 48 miesięcznych rat

MINIMUM FORMALNOŚCI

✅ proste zasady przyznawania kredytu

✅ szybka decyzja kredytowa​2

✅ zawarcie umowy o kredyt online albo za pośrednictwem firmy kurierskiej

WYGODNIE I SZYBKO

1. Wybierz towar i złóż wniosek

Wybierz produkt, który chcesz kupić. Zadzwoń pod numer telefonu 603 310 919 albo złóż zamówienie pod adresem e-mail doradcahandlowy@eko-house.info. W odpowiedzi otrzymasz link do złożenia wniosku kredytowego. Wypełnij e-wniosek wybierając najkorzystniejszy dla Ciebie okres kredytowania i ewentualną wpłatę własną3. Prześlij uzupełniony e-wniosek do Banku. 

Chcesz obliczyć wysokość raty? Poniżej znajduje się przycisk kalkulatora rat.

2. Czekaj na kontakt konsultanta Santander Consumer Banku

Konsultant Banku zadzwoni do Ciebie w celu uzupełnienia dodatkowych danych – przygotuj dowód osobisty oraz informacje nt. wysokości i źródła dochodów.

Podczas rozmowy telefonicznej konsultant przekaże decyzję kredytową oraz informację o niezbędnych do otrzymania kredytu dokumentach.

3. Podpisz dokumentację kredytową

Dalsze postępowanie w przypadku pozytywnej decyzji kredytowej zależy od wybranego przez Ciebie sposobu zawarcia umowy o kredyt.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków raty 0%

3.1. Umowa online

Santander Consumer Bank udostępni do pobrania dokumentację kredytową w formie elektronicznej (plików PDF), z którą zapoznanie się potwierdzisz również elektronicznie. Następnie, w celu weryfikacji tożsamości, należy zrealizować przelew zwrotny o wartości 1 zł na rachunek i w sposób wskazany przez Bank w Panelu Klienta.

3.2. Umowa doręczona za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Santander Consumer Bank wyśle do Ciebie kurierem dokumentację kredytową. Przed wydaniem przesyłki kurier poprosi Cię o okazanie dowodu osobistego. Następnie złóż podpisy w oznaczonych miejscach, dołącz dodatkowe dokumenty (jeśli były wymagane) i przekaż kurierowi.

4. Dostawa towaru

Po otrzymaniu przez Santander Consumer Bank zaakceptowanej (Przelew) lub podpisanej (Kurier) dokumentacji kredytowej i jej pozytywnej weryfikacji, powiadomimy e-sklep o możliwości realizacji zamówienia towaru.

Sprzedawca skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia warunków dostawy zakupionego towaru i dokonania ewentualnej wpłaty własnej, jeśli taka została przez Ciebie zadeklarowana.

Przydomowe oczyszczalnie kupuj na raty 0%

1. Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji “15×0%” wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 14.04.2020 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 6 000 zł, stała stopa oprocentowania kredytu: 0 %, całkowita kwota kredytu: 6 000 zł; całkowita kwota do zapłaty: 6 000 zł; całkowity koszt kredytu: 0 zł; czas obowiązywania umowy: 15 miesięcy; wysokość 15 równych rat miesięcznych 400 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 14.04.2020 r. do dnia 31.12.2024 r.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

Firma EKO-HOUSE występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów.

2. Czas liczony od momentu uzyskania i potwierdzenia przez konsultanta telefonicznego Banku wymaganych danych: o tożsamości, wysokości i źródle dochodów wnioskodawcy, niezbędnych do wydania decyzji kredytowej.

3. Dokonanie wpłaty własnej następuje na zasadach uzgodnionych z e-sklepem – o szczegóły pytaj w e-sklepie.

Porady eksperta więcej artykułów

Kliknij tutaj

Kompendium wiedzy przydomowe oczyszczalnie

Kliknij tutaj

KLIENCI O NAS

Przydomowa oczyszczalnia ścieków - sklep Eko House

Formularz kontaktowy

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie i pomożemy w wyborze oczyszczalni