Przydomowe oczyszczalnie ścieków Eko House w projektach pracowni Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont z przyjemnością dodaje karty produktowe Eko House do wszystkich sprzedawanych projektów domów. Dlaczego pracownia Horyzont tak chętnie poleca swoim Klientom biologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków?

Odpowiedź jest prosta – to naprawdę świetne rozwiązanie.  W pracowni Horyzont bardzo często spotykamy się z sytuacją, kiedy klient dokonał zakupu działki w lokalizacji, gdzie nie występuje sieć kanalizacji sanitarnej. Na dodatek, nie został poinformowany, czy takie rozwiązanie może zostać wprowadzone w przyszłości. W takim przypadku, do tej pory, decydowano się na bezodpływowy zbiornik na nieczystości, czyli tzw. szambo.  Pracownia Horyzont do swoich projektów wprowadziła rozwiązanie alternatywne. Są to przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków VH6 PREMIUM.

https://horyzont.com/projekty/geralt/eko-budynek-zeroemisyjny-2413

Dbamy o naszych klientów i chcemy dla nich jak najlepiej. Przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków VH6 PREMIUM pozwala swoim użytkownikom zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Pracownia Horyzont do swojej oferty systematycznie wprowadza coraz więcej rozwiązań dla domów energooszczędnych, a co za tym idzie ekologicznych. Dla wielu klientów, jest to kluczowy element, w wyborze technologii do swojego domu. Bardzo nas to cieszy, ponieważ uważamy, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za stan naszej planety.

https://horyzont.com/projekty/ekoplanet/2b0g-z-poddaszem-2186

Przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków VH pozwalają na zredukowanie aż 98 % zanieczyszczeń w ściekach. W porównaniu z klasycznym szambem, nie uwalniają nieprzyjemnych zapachów, a oczyszczoną wodę możemy wykorzystywać do podlewania trawnika i krzewów ozdobnych.

https://horyzont.com/projekty/pawel-i-gawel/2b-2148

Dla każdego użytkownika z pewnością istotne będzie to, jakie są koszty eksploatacji przydomowej oczyszczalni ścieków w porównaniu do klasycznego szamba. O wiele niższe! O ile klasyczne szambo wymaga co jakiś czas opróżnienia, o tyle przydomowa biologiczna oczyszczalnia Eko House, potrzebuje odpompowania nadmiaru osadu czynnego raz do roku.

W pracowni Horyzont uważamy, że decydując się na wybór domu ekologicznego, warto wziąć pod uwagę wszelkie ekologiczne rozwiązania dodatkowe. Właśnie dlatego do każdego z kupionych w pracowni Horyzont projektu domu EKO dołączamy projekt przydomowej biologicznej oczyszczalni ścieków Eko House.

Sprawdź naszą ofertę projektów domów ekologicznych naszej pracowni i otrzymaj projekt przydomowej biologicznej oczyszczalni Eko House.

Formularz kontaktowy

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie i pomożemy w wyborze oczyszczalni