Osobowość Roku 2022 w kategorii Biznes dla właściciela Eko House

Z wielką dumą pragniemy poinformować, że Tytuł Osobowość Roku 2022 w kategorii Biznes trafił do naszego szefa, właściciela firmy Eko House Technologie Ekologiczne Roberta Nuszkiewicza.
Oficjalna gala plebiscytu „Osobowość Roku 2022” odbyła się 17 kwietnia 2023 roku w Poznaniu w Concordia Design, podczas gali przyznano nagrody i statuetki laureatom i zwycięzcom.
Statuetki Osobowości Roku otrzymali najlepsi Wielkopolanie, którzy działają w jednej z pięciu kategorii.
✅ Kultura,
✅ Działalność społeczna i charytatywna,
✅ Polityka, samorządność i społeczność lokalna,
✅ Biznes,
✅ Nauka.
Zdobywcy tytułów osobowości roku zostali wyłonieni na podstawie głosowania mieszkańców województwa.
Plebiscyt Osobowość Roku ma na celu uhonorowanie ludzi, którzy wyróżnili się znaczącymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęli sukcesy i zasłużyli się dla lokalnej społeczności.
Prestiżowa nagroda przyznana Robertowi świadczy o jego pomysłowości, charyzmie, skuteczności, wkładzie w rozwój ekologii i propagowanie nowoczesnych technologii ochrony środowiska, a to wszystko zgodnie z hasłem “Dom w zgodzie z naturą”
Każde osiągnięcie jest uhonorowaniem ciężkiej pracy i trudu, który wkładany jest każdego dnia w rozwój firmy Eko House. Konsekwentna realizacja obranego celu i uczciwa praca popłaca. Drodzy Klienci, doceniamy Wasze drogocenne wsparcie. Bardzo dziękujemy za każdy oddany głos, wyróżnienie oraz docenienie naszych działań. Wasze wsparcie jest ogromną motywacją do dalszej pracy.
DZIĘKUJEMY.

KLIENCI O NAS

EKO HOUSE W SOCIAL MEDIACH

Porady eksperta więcej artykułów

Kliknij tutaj

Kompendium wiedzy przydomowe oczyszczalnie

Kliknij tutaj

KLIENCI O NAS

Przydomowa oczyszczalnia ścieków - sklep Eko House

Formularz kontaktowy

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie i pomożemy w wyborze oczyszczalni