ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2023 W KATEGORII JAKOŚĆ I INNOWACYJNOŚĆ BRANŻY BUDOWLANEJ (BIOLOGICZNE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW)

Złoty Laur Konsumenta 2023 – elitarny tytuł trafił do nas po raz drugi

Z wielką dumą informujemy, że kolejny rok z rzędu zostaliśmy wyróżnieni w ogólnopolskim plebiscycie Laur Konsumenta. Plebiscyt daje odpowiedź na bardzo ważne pytanie, które często zadają Konsumenci w całej Polsce: które produkty/usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie. Laur Konsumenta to potwierdzenie silnej pozycji lidera, a tym samym forma zbiorowej rekomendacji. Otrzymanie Lauru Konsumenta stanowi prestiż i potwierdzenie wysokiej jakości produktów/usług oferowanych przez daną firmę. Nasza firma Eko House Technologie Ekologiczne otrzymała aż 33% wszystkich głosów oddanych w kategorii jakość i innowacyjność branży budowlanej (biologiczne oczyszczalnie ścieków).

O samym konkursie słów kilka

Konkurs ma charakter ogólnopolski i jest to już jego 19 edycja. Sama redakcja opisuje go w ten sposób:

Laur Konsumenta to jeden z pierwszych i jednocześnie najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w kraju. Przyznawany jest w wyniku przeprowadzanego od 18 lat plebiscytu powszechnej popularności produktów oraz usług. Co roku, zakrojony na skalę ogólnopolską sondaż, przynosi producentom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty/usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie. Wyniki głosowania niezależnie definiują pozycję marki i pozwalają ich właścicielom na biznesowe samopoznanie, a tym samym dają podstawę do budowania przewagi nad konkurencją. O kolejności miejsc, w każdej kategorii produktowej, decyduje liczba głosów oddanych przez Konsumentów/Klientów na poszczególne produkty/usługi znajdujące się na liście poddanej głosowaniu.

Godła Laur Konsumenta stały się potwierdzeniem silnej pozycji nagradzanych marek na wymagającym rynku, a tym samym formą zbiorowej rekomendacji tendencji konsumpcyjnych. Przyznawany certyfikat Laur Konsumenta stał się swoistą wartością nagradzanych marek będącą pochodną tego jak Konsumenci postrzegają dany produkt, usługę lub firmę w kontekście jakości i innowacyjności, a do tego obrazuje pewny rodzaj emocjonalnego przywiązania do marki.

Udział firmy w konkursie nie podlega opłacie.

Co to oznacza dla nas i naszych Klientów

Biorąc pod uwagę fakt, że ową certyfikację wystawiono na podstawie zbiorowej rekomendacji Klientów, możemy śmiało stwierdzić, że nasz rozwój podąża we właściwym kierunku. Używamy odpowiednich narzędzi, by dostarczać na rynek cenione produkty i usługi. Nasz wkład w rozwój Eko House jak i całej branży jest wysoko oceniany przez samych nabywców tych produktów i usług. 

Ponadto, daje możliwości do podjęcia działań proekologicznych, poprzez nowoczesną technologię działająca przy gospodarstwach domowych naszych Klientów.
Sukces mierzymy zadowoleniem naszych Klientów. Tego typu wyróżnienie pozwala nam z nadzieją patrzeć w przyszłość oraz daje siłę do wzmożenia dotychczasowych działań.

Dziękujemy za obdarowanie nas zaufaniem drodzy Konsumenci ‼ Wasze pozytywne opinie i zadowolenie są dla nas najlepszą motywacją do dalszego działania i rozwoju.

Eko House dom w zgodzie z naturą 🏠♻💧… i z najlepszą opinią wśród Konsumentów 🏆😃

KLIENCI O NAS

EKO HOUSE W SOCIAL MEDIACH

Porady eksperta więcej artykułów

Kliknij tutaj

Kompendium wiedzy przydomowe oczyszczalnie

Kliknij tutaj

KLIENCI O NAS

Przydomowa oczyszczalnia ścieków - sklep Eko House

Formularz kontaktowy

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie i pomożemy w wyborze oczyszczalni