NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QUALITY INTERNATIONAL 2022 W KATEGORII QI PRODUKT - PRODUKT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Najwyższa Jakość Quality International 2022

Z największą radością pragniemy Państwa poinformować, iż biologiczne oczyszczalnie ścieków VH został uhonorowane prestiżowym Godłem Najwyższa Jakość Quality International 2022 w kategorii QI Product – produkt najwyższej jakości.
Najwyższa Jakość Quality International to największy i najbardziej prestiżowy program projakościowy w Polsce, realizowany pod patronatem:


Instytucje patronujące nie są związane z żadnym podmiotem gospodarczym, przez co gwarantują bezstronność oceny. Celem projektu jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością oraz wskazanie i promocja tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe parametry jakościowe.

Co to oznacza dla nas i naszych Klientów

W Eko House często powtarzamy, że przydomowa oczyszczalnia ścieków jest jednym z najważniejszych urządzeń w gospodarstwie domowym, dlatego wybór odpowiedniej oczyszczalni jest tak ważny. Z tego powodu postawiliśmy na technologię, którą definiują trzy słowa: ekologiczna, ekonomiczna, efektywna – i takie właśnie są nasze biologiczne oczyszczalnie ścieków VH. Jesteśmy pewni, że rozwiązania, które oferujemy naszym Klientom, są najlepsze na rynku.

To już kolejne wyróżnienie w 2022 roku dla Eko House i produktów, które oferujemy naszym Klientom. Warto przypomnieć, że w marcu 2022 otrzymaliśmy nagrodę Laur Klienta Odkrycie Roku 2022 w kategorii Ekologiczne strategie w biznesie.
Z tego co nam wiadomo, jesteśmy pierwszą firmą z branży biologicznych oczyszczalni ścieków, która otrzymała tak prestiżowe tytuły.

Tytuł i certyfikat Najwyższa Jakość Quality International potwierdzają wdrożenie wysokich standardów zarządzania w Eko House, a Godło QI stanowi potwierdzenie naszych starań o to, by do Klientów trafiały oczyszczalnie najwyższej jakości, które zapewnią bezproblemową utylizację ścieków.

Serdecznie dziękujemy za wyrazy uznania i całemu naszemu teamowi gratulujemy najwyższego wyróżnienia.

KLIENCI O NAS

EKO HOUSE W SOCIAL MEDIACH

Porady eksperta więcej artykułów

Kliknij tutaj

Kompendium wiedzy przydomowe oczyszczalnie

Kliknij tutaj

KLIENCI O NAS

Przydomowa oczyszczalnia ścieków - sklep Eko House

Formularz kontaktowy

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie i pomożemy w wyborze oczyszczalni